Oliebollentoernooi 2025 ongekend groot succes

Met een nieuw record aantal van 80 deelnemers, heeft SBCO wederom het traditionele oliebollen toernooi op 27 december jl georganiseerd. Vanaf 11.00 uur ‘s ochtends werd er op 12 biljarttafels gestreden om de prachtige prijzen, beschikbaar gesteld door de diverse sponsors. Voor de lunch was er heerlijke erwtensoep gemaakt, en vanaf 14.00 uur stond de oliebollenbakker Huig, buiten de heerlijkste oliebollen en appelbeignets te bakken.

De deelnemers hadden het helemaal naar hun zin, gezellige sfeer en gemoedelijkheid was het motto. Dit lukte prima, mede doordat het een koppel toernooi was waarbij iedereen iemand uit de familie, kennissen kring of zo maar een buurman mocht meenemen om hiermee een koppel te vormen. Afhankelijk van het niveau van het koppel werd het aantal te maken punten over rood berekend, dus iedereen kon van iedereen winnen.

Aan het eind van de middag was er een feestelijke prijsuitreiking, waarbij maar weer eens bleek dat de biljartsport voor iedereen toegankelijk is. Het uiteindelijke winnende koppel Ton en Leonne van der Lucht, werden verrast met de prachtige hoofdprijs te weten 2 VIP kaartjes voor de Vrienden van Amstel Live, beschikbaar gesteld door de sponsors.

Na een gezellige na-borrel gingen alle deelnemers voldaan naar huis, bepakt met de gewonnen prijzen maar nog belangrijker, met een goed gevoel van een zeer geslaagd toernooi.

Scroll naar boven